lek. wet. Magdalena Nowakowska  – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z wieloletnim doświadczeniem do realizacji zadań samodzielnego lekarza weterynarii. Konsultantka merytoryczna w zakresie badań laboratoryjnych i ich interpretacji. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń i pasjonatka ciągłego pogłębiania wiedzy. Prowadzi blogi szkoleniowe. Specjalizuje się w diagnostyce i szeroko rozumianym leczeniu chorób wewnętrznych naszych czworonogów. Szczególne zainteresowania to dermatologia, endokrynologia i nefrologia. Biegle posługuje się językiem angielskim.

lek. wet. Karolina Bartosik – ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Uniwersytet Śląski na kierunku Biotechnologia. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe między innymi na stanowisku kierowniczym. Lubi wyzwania. Uczestniczka wielu konferencji. Założycielka Fundacji dla kociąt osieroconych. Szczególnie interesuje się neonatologią oraz pediatrią.    Komunikuje się w języku angielskim.

lek. wet. Patrycja Roik – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie ukończyła także kierunek Behawiorystyka  Zwierząt. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji. Kilku miesięczna praca na stanowisku lekarza weterynarii.      W naszej przychodni nabywa doświadczenia. Udziela porad w zakresie wychowania  i szkolenia zwierząt towarzyszących. Cechuje ją chęć ciągłego rozwoju.    Komunikuje się w języku niemieckim.

lek. wet. Jakub Firganek – absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Chętnie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach. Zdobywa nowe umiejętności w zakresie chirurgii i stomatologii. Komunikuje się w języku angielskim.

tech. wet. Weronika Szymik – absolwentka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim. Odbyła staż zawodowy w Niemczech. Posiada kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technika weterynarii. Nieodzowna pomoc lekarza weterynarii. Zawsze chętnie służy wsparciem. Obsługuje aparaturę medyczną między innymi do badania krwi. Zajmuje się u nas także zamówieniami leków, towarów, potrzebnych materiałów. Pomaga w recepcji i obsłudze sklepiku zoologicznego.

tech. wet. Magdalena Szady – ukończyła szkołę kierunkową  Technikum TEB Edukacja w Katowicach. Posiada kurs z zakresu podstawowego szkolenia psów.  Uczestniczka webinarów dotyczących tematyki psów i ich zachowania, zakończonych certyfikatami. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży zoologicznej oprócz pomocy lekarza weterynarii zajmuje się także obsługą naszego sklepiku zoologicznego i recepcji.

Julia Bartosz – dietetyczka kliniczna, zoopsycholog, behawiorysta. Miłośniczka zwierząt ciągle pogłębiająca  wiedzę w dziedzinie ich prawidłowego żywienia i  zachowywania się. Chęć pomocy naszym czworonogom i związane z tym szczególne zainteresowania dotyczące ich leczenia zwłaszcza chirurgicznego są nietuzinkowe i rzadko spotykane. Doświadczenie w pracy z ludźmi i zwierzętami nabywała między innymi jako menadżer odpowiedzialny za przyjazną atmosferę w pracy-prowadziła również szkolenia w tym kierunku- oraz jako pomoc lekarza weterynarii w klinice weterynaryjnej. W naszej Przychodni poza wsparciem dla lekarza odpowiedzialna jest za funkcjonowanie recepcji.

lek. wet. Michał Kośmieja – specjalista kardiolog. Założyciel i twórca firmy COR-MEDICUS. Absolwent wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Pasjonat i niezwykle kompetentna osoba w swojej dziedzinie.

Od  lat przeprowadza w naszej lecznicy konsultacje kardiologiczne w ramach których wykonywane jest badanie kardiologiczne oraz echo serca.

dr n. wet. Marcin Zając – specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg , właściciel przychodni.