lek.wet. Ewa Pasek-Stafiej – po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyła u nas staż podyplomowy, związana z przychodnią od początku jej istnienia, w trakcie pracy w przychodni odbyła także studia podyplomowe i zdobyła tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Kierownik w naszym zakładzie leczniczym.

lek.wet. Ilona Ciepliński – najmłodsza osoba z naszego zespołu. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych i tam ukończyła pierwszy etap swojej edukacji. Tam też zdecydowała się związać swą przyszłość z zawodem lekarza weterynarii. Studia odbyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, po skończeniu odbyła staż u nas w placówce i od czerwca 2016 r pracuje na stanowisku lekarza weterynarii w naszej lecznicy.

tech.wet. Izabela Naparty – miłośniczka zwierząt,szczególnie gryzoni, ukończyła Technikum Weterynaryjne w Katowicach , nieoceniona pomoc w naszym zespole , zajmuje się także sklepikiem zoologicznym i pomaga w adopcji porzuconych i pokrzywdzonych czworonogów.

lek.wet. Agnieszka Szromek  – absolwentka UP we Wrocławiu. Postanowiła się związać z naszą Przychodnią i pracuje u nas od kwietnia 2019 r.

lek.wet. Patrycja Socha – ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Aktualnie odbywa u nas staż podyplomowy.

lek.wet. Beata Sudoł – absolwentka UP we Wrocławiu. Postanowiła także odbyć staż podyplomowy w naszej lecznicy.

Dr n. wet. Marcin Zając – specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg , właściciel przychodni.