lek.wet. Ewa Pasek-Stafiej – po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyła u nas staż podyplomowy, związana z przychodnią od początku jej istnienia, w trakcie pracy w przychodni odbyła także studia podyplomowe i zdobyła tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Kierownik w naszym zakładzie leczniczym.

lek.wet. Ilona Ciepliński-Skalska –  Urodziła się w Stanach Zjednoczonych i tam ukończyła pierwszy etap swojej edukacji. Tam też zdecydowała się związać swą przyszłość z zawodem lekarza weterynarii. Studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Następnie odbyła staż w naszej placówce i od czerwca 2016 r. pracuje na stanowisku lekarza weterynarii.

tech.wet. Izabela Naparty – Miłośniczka zwierząt,szczególnie gryzoni. Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Katowicach. Nieoceniona pomoc w naszym zespole , zajmuje się także sklepikiem zoologicznym, pomaga w adopcji porzuconych i pokrzywdzonych czworonogów.

lek.wet. Agnieszka Szromek  – absolwentka UP we Wrocławiu. Postanowiła się związać z naszą Przychodnią i pracuje u nas od kwietnia 2019 r.

lek.wet. Patrycja Socha – ukończyła studia na SGGW w Warszawie. Po odbyciu półrocznego stażu pracuje u nas na stanowisku lekarza weterynarii.

Dr n. wet. Marcin Zając – specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg , właściciel przychodni.