Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli oraz w trosce o zdrowie naszych pacjentów wracamy do Akcji Senior, która była realizowana corocznie w naszej Przychodni przed pandemią.

Zachęcamy do szczególnej troski o zwierzęta starsze (powyżej 6-8 roku życia w zależności od rasy) oraz regularnej profilaktyki i badań, ponieważ większość schorzeń w początkowej fazie nie daje objawów. Wiele chorób wcześnie wykrytych jesteśmy w stanie skutecznie leczyć, a niestety czasem spotykamy się z sytuacjami, gdy nasi pacjenci trafiają do nas zbyt późno.

Oferujemy trzy Pakiety przeglądu stanu zdrowia dla starszych zwierząt, by mogli Państwo wybrać najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.
Pakiet Srebrny obejmuje badanie kliniczne oraz badania krwi (morfologia i podstawowe badania biochemiczne)
Pakiet Złoty obejmuje badanie kliniczne, badanie krwi (morfologia i badanie kompleksowe biochemiczne) oraz badanie fizyko-chemiczne moczu
Pakiet Platynowy obejmuje badanie kliniczne, badanie krwi (morfologia, badanie kompleksowe biochemiczne oraz hormon tarczycy – T4) oraz badanie fizyko-chemiczne moczu i parazytologiczne badanie kału.
Zachęcamy do umówienia się na wizytę i przypominamy, że na badania zwierzę powinno przyjść na czczo oraz w zależności od pakietu należy dostarczyć też próbkę moczu oraz kału z 3 kolejnych dni.
Ps. W celu szczegółowych informacji i zapisów prosimy o kontakt  telefoniczny lub osobisty  z naszą placówką.. tel. 32 763 75 89
Z wyrazami szacunku.
dr n. wet. Marcin Zając

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *