AKCJA SENIOR

    Zgodnie z zapowiedzią, chcemy zaprosić Państwa na coroczną Akcję Senior, mającą na celu wykonanie profilaktycznego ,przesiewowego badania stanu zdrowia Waszych pupili w promocyjnych cenach. Podobnie jak pora roku, akcja ta skierowana jest do właścicieli psów i kotów zbliżających się do „jesieni swojego życia”. Dla psów małych i średnich do 25 kg masy ciała po osiągnięciu 7 lat, psów dużych i olbrzymich powyżej 25 kg po osiągnięciu 6 lat. W przypadku domowych ”tygrysków” od 8 lat. Celem akcji i związanych z nią badań jest określenie kondycji zdrowotnej naszych zwierząt i ewentualne wykrycie wczesnych anomalii (nieprawidłowości) w funkcjonowaniu poszczególnych narządów organizmu. Jest to o tyle istotne, że nasz pupil „nie poskarży się”-„ nie powie”, że coś mu dolega i w większości tylko czujne oko właściciela jest w stanie określić jego odmienne zachowanie , nawyki. W początkowej fazie choroby ,podobnie jak my nie jest świadomy toczącego się procesu chorobowego i dalej „merda ogonkiem”. Organizm naszych czworonożnych przyjaciół w związku z tym, że ma wyższą ciepłotę ciała „zużywa” się średnio około 7 razy szybciej niż człowieka. Dlatego niezwykle istotna jest wczesna diagnoza dzięki której mamy zdecydowanie większe możliwości w walce z ewentualnymi chorobami. Wykonując profilaktyczne badania stanu zdrowia swojego seniora, jesteśmy wstanie zmniejszyć ryzyko następstw chorób towarzyszących psom w starszym wieku np.: niewydolności narządów wewnętrznych serca, wątroby, tarczycy oraz nerek, cukrzycy.

W Akcji Senior będzie można wykonać badania: pełne badanie kliniczne, badanie krwi (morfologia ,biochemia), badanie moczu a w sytuacji wskazującej na konieczność wykonania badań dodatkowych RTG, USG będzie można przeprowadzić je w cenach ulgowych , na temat których informację można uzyskać telefonicznie.

Na akcję zapraszamy Państwa od 5 listopada 2018 roku.

W celu skrócenia czasu oczekiwania na wizytę prosimy o ustalenie terminu wizyty telefonicznie, pacjenci na Akcję Senior przyjmowani będą na umówiona wcześniej godzinę poza kolejnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *