AKCJA SENIOR

    Zgodnie z zapowiedzią, chcemy zaprosić Państwa na coroczną Akcję Senior, mającą na celu wykonanie profilaktycznego ,przesiewowego badania stanu zdrowia Waszych pupili w promocyjnych cenach. Podobnie jak pora roku, akcja ta skierowana jest do właścicieli psów i kotów zbliżających się do „jesieni swojego życia”. Dla psów małych i średnich do 25 kg masy ciała po osiągnięciu 7 lat, psów dużych i olbrzymich powyżej 25 kg po osiągnięciu 6 lat. W przypadku domowych ”tygrysków” od 8 lat. Celem akcji i związanych z nią badań jest określenie kondycji zdrowotnej naszych zwierząt i ewentualne wykrycie wczesnych anomalii (nieprawidłowości) w funkcjonowaniu poszczególnych narządów organizmu. Jest to o tyle istotne, że nasz pupil „nie poskarży się”-„ nie powie”, że coś mu dolega i w większości tylko czujne oko właściciela jest w stanie określić jego odmienne zachowanie , nawyki. W początkowej fazie choroby ,podobnie jak my nie jest świadomy toczącego się procesu chorobowego i dalej „merda ogonkiem”. Organizm naszych czworonożnych przyjaciół w związku z tym, że ma wyższą ciepłotę ciała „zużywa” się średnio około 7 razy szybciej niż człowieka. Dlatego niezwykle istotna jest wczesna diagnoza dzięki której mamy zdecydowanie większe możliwości w walce z ewentualnymi chorobami. Wykonując profilaktyczne badania stanu zdrowia swojego seniora, jesteśmy wstanie zmniejszyć ryzyko następstw chorób towarzyszących psom w starszym wieku np.: niewydolności narządów wewnętrznych serca, wątroby, tarczycy oraz nerek, cukrzycy.

W Akcji Senior będzie można wykonać badania: pełne badanie kliniczne, badanie krwi (morfologia ,biochemia), badanie moczu a w sytuacji wskazującej na konieczność wykonania badań dodatkowych RTG, USG będzie można przeprowadzić je w cenach ulgowych , na temat których informację można uzyskać telefonicznie.

Na akcję zapraszamy Państwa od 5 listopada 2018 roku.

W celu skrócenia czasu oczekiwania na wizytę prosimy o ustalenie terminu wizyty telefonicznie, pacjenci na Akcję Senior przyjmowani będą na umówiona wcześniej godzinę poza kolejnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *